Call center
Telemarketing
Telemarketing aktywny i Customer Service.
Bazy Danych
Dobrze sprofilowane i aktualne bazy danych.
Fulfillment
Obsługa magazynowania, wysyłek i zwrotów.
Marketing bezpośredni
Integracja narzędzi marketingu bezpośredniego.

Baza Danych klientów indywidualnych AS

2010-12-05 12:53:51

30 lipca 2010r. zakończono kolejny etap rozbudowy bazy danych AS. Unikatowa na rynku polskim baza klientów indywidualnych została zasilona o kolejne nowe rekordy. Nawiązanie współpracy z liderem w branży handlowej w Polsce firmą Metro Group oraz kontynuacja współpracy z Axel Springer Polska umożliwiła zwiększenie liczby oferowanych rekordów.

Obecnie wielkość bazy AS wynosi prawie 400 000 rekordów. Gwarantowana aktualność bazy wynosi 95%. Baza była już wykorzystywana przez firmy z branży wydawniczej, finansowej, bankowej, turystycznej oraz ubezpieczeniowej. Jej znakomita jakość spowodowała, że zdecydowały się one na regularne korzystanie z jej zasobów.

Baza jest zarejestrowana w GIODO, a przy jej tworzeniu przestrzegane są niezbędne procesy i procedury związane z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.

DataContact od 15 lat świadczy na rzecz swoich klientów najwyższej jakości usługi w zakresie działań marketingowych. W oparciu o długoletnie doświadczenie oraz ciągłe doskonalenie procesów sprzedaży oferujemy również realizację projektów według indywidualnych potrzeb Klienta.

Więcej informacji: aromanczyk@datacontact.pl

Warunki subskrybcji

GRUPA DataContact

ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa
tel. + 48 22 763 60 00
fax + 48 22 763 61 00
email: kontakt@datacontact.pl